| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Net Weight | 230kg |
| Tray Size | 40*60cm |
| Roller Regulating Range | 0.5-38mm |
| Function | For Dough Pressing |
| Power | 0.75kw |
|---|---|
| Max Dough Weight | 6.5kg |
| Tem Name | Vertical Dough Sheeter |
| Voltage | 220V/380V |
| Function | For Dough Pressing |
| Dimensions | 2815*1100*1065mm |
|---|---|
| Tem Name | Vertical Dough Sheeter |
| Max Dough Weight | 6.5kg |
| Net Weight | 230kg |
| Roller Regulating Range | 0.5-38mm |
| Voltage | 220V-240V |
|---|---|
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Function | Roasting And Steaming |
| Name | Combi Steam Oven |
| Name | Pizza Oven |
|---|---|
| Function | Baking Pizza |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver |
| Temp | 50-300℃ |
| Name | Convention Oven |
|---|---|
| Control Panel | Digital Control Panel |
| Material | Stainless Steel |
| Function | Baking Food |
| Warranty | 1 Year |
| Features | Intelligent Heating Tube, Which Is Made Of Reduced Firewood Rice, And Fully Absorbs Water During Cooking. |
|---|---|
| Remarks | 40kg/55min |
| Size | 700*660*1560 |
| Rated Power | 12KW |
| Rated Voltage | 220V/380V |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Capacity | 48L |
| Power | 330W |
| Voltage | 220V |
| Product Name | Juice Dispenser |
| Capacity | 35L |
|---|---|
| Control Panel | Digital Control Panel |
| Material | Stainless Steel |
| Temp | 0-200℃ |
| Color | Black, White |
| Color | Black, White |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Temp | 0-200℃ |
| Control Panel | Digital Control Panel |
| Capacity | 35L |