| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Input Power | 0.6Kw |
| Feed Port Size | 90*80mm |
| Thickness | 3mm |
| Capacity | 250Kg/h |
| Features | Temperature Control |
|---|---|
| Oven Dimension | 800×900×850+70mm |
| Usage | Restaurant/ Kitchen/ Catering |
| Function | Adjustable Temperture Control |
| Power | 25KW |
| Features | Slicing Meat On-demand Ensures That The Slices Are Fresh And Maintain Their Quality For Longer Periods. By Slicing Meats As Needed, You Can Preserve Their Flavor, Texture, And Moisture, Resulting In Superior Taste And Overall Dining Experience. |
|---|---|
| Origin | China |
| Applicable Scene | Hotels, Restaurants, Canteens, Etc. |
| Voltagev | 240V |
| Volt | 220V |
| Temp | 0-110℃ |
|---|---|
| Control Panel | Mechanical |
| Net Weight | 100kg |
| Voltage | 220V-240V |
| Material | Ss201 |
| Self Design | Machines Can Be Designed For Customers |
|---|---|
| Thickness | 12mm |
| Machine Weight | 95KG |
| Warranty | 1 Year |
| Volt | 220V/50Hz |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Bowl Dia | 200mm/260mm/320mm |
| Dimension | 470*800*850mm |
| Usage | Meat Processing |
| Feed Port Size | 120*80mm |
| Dim | 2020*1560*1480 |
|---|---|
| Heating Power | 8*2.5Kw |
| Voltage | 380V |
| Transmittal Power | 1.6Kw |
| Output | 500-700Kg/h |
| Power | 750w-7500w |
|---|---|
| Voltage | 220V/380V |
| Power Source | Electric |
| Function | Flour Mixing |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Input Power | 1.1Kw |
| Volume | 20L |
| Rod Speed | 113/168/400 R/min |
| Weight | 68Kg |
| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Input Power | 1.1Kw |
| Volume | 20L |
| Rod Speed | 220/120 R/min |
| Weight | 95Kg |