| Size | 470×920×1180 Mm |
|---|---|
| Name | Electro-thermal Pressure Fried Chicken Machine |
| Note | Mechanical Panel With Oil Filter |
| Power | 13.5 Kw |
| N.W | 135Kg |
| Volume | 3 Trays |
|---|---|
| Cooling Type | Air Cooling |
| Temperature | +3~-40℃ |
| Deep Feezing | +90 Degrees To -18 Degrees/240 Minutes |
| Size | 860*800*585mm |
| Note | Mechanical Panel With Oil Filter |
|---|---|
| Capacity | 25L |
| Name | EGas Pressure Fried Chicken Machine |
| Size | 500×1030×1180 Mm |
| N.W | 160 KKg |
| Note | Dual Purpose Mechanical Panel Without Oil Filter Electronic Control + Vane Pump + Tall Cup + Titanium Sub-mother Boiler 11L |
|---|---|
| Packing Size | 790*660*715mm |
| Group Head | 2 |
| Hour Output | 240/H |
| Capacity | 11L |
| Ironing Width | 1500mm |
|---|---|
| Machine Size | 1100×1150×1470mm |
| Color | Silver |
| Roller Diameter | Ф718mm |
| Compressor | Embraco |
| Refrigerant | R-404A |
|---|---|
| Fast Freezing | +90 To +3 Degrees/90 Minutes |
| Cooling Type | Air Cooling |
| N.W | 50KG |
| Size | 860*800*585mm |
| N.W | 150KG |
|---|---|
| Material | SS304 |
| Name | Gas 4 Range Stove With Oven |
| Size | 1200*948*893MM |
| Type Gas | LPG/Natural Gas |
| Compressor | Embraco |
|---|---|
| Roller Depth | 360mm |
| Color | Silver |
| Type | Espresso Coffee Maker |
| Ironing Width | 1500mm |
| Size | 595x630x860mm |
|---|---|
| Power | 160W |
| Refrigeration Method | Compressor Air Cooling |
| Power Consumption | 1.6kw.h/24h |
| Warm Zone | Single Temperature Zone |
| Deep Feezing | +90 Degrees To -18 Degrees/240 Minutes |
|---|---|
| N.W | 50KG |
| Power | 900W |
| Fast Freezing | +90 To +3 Degrees/90 Minutes |
| Volume | 3 Trays |