| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| After-sales Service Provided | No Overseas Service Provided |
| Condition | New |
| Type | Food Baking Oven |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 380V |
|---|---|
| Power | 32.8KW |
| Product Name | Combi Oven |
| Nomal Size | 935*795*1800 Mm |
| Capacity | 20x1/1GN |
| Features | Hot Air Circulation Inside The Oven, Good Baking Effect With Consistently Even.Advanced Electronic, Auto Timer, Auto Temperature System. |
|---|---|
| Heat Source | Heating Element |
| Type | Gas Oven For Bakeries |
| Specification | 3, 5, 8, 10, 12, 16 Trays |
| Usage | Pizza, Cookies, Cakes, Bread, Pastries, Moon Cake, Toast Bread, Baguettes, Biscuits, Crispy Buns |
| Power Source | Electric |
|---|---|
| Capacity | 20” |
| Outline Dimension | 1440*1100*470 Mm |
| Voltage | 380V/50Hz |
| Quality | A+++ |
| Tray Size | 400*600*20 Mm |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Application Place | Restaurants, Bars, Drink Shops, Shops, Supermarkets, Convenience Stores, Etc. |
| Nomal Size | 710*910*1320 Mm |
| Temperature | 5~300℃ |
| Tray Size | 400*600*20 Mm |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Power | 12KW |
| Voltage | 220V/3N~380V |
| Trays Per Deck | 10p |
| Features | You Can Not Only Follow The Set Dishes, But Also Prepare Dishes According To Your Own Needs (three-stage Nine-menu Function) To Ensure That Every Dish Is "the Same". |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Nomal Size | 935*795*1800 Mm |
| Capacity Of Meals | 400-600 |
| Power | 32.8KW |
| Features | Smokeless Grills Can Be A Great Addition To Social Gatherings Or Indoor Entertaining. They Provide A Focal Point For Interactive Cooking And Allow Guests To Enjoy The Experience Of Grilling Together. Whether It's A Small Gathering Or A Larger Party, Smokel |
|---|---|
| Note | While Smokeless Barbecue Oven Minimize Smoke Production, They May Still Produce Some Steam Or Odor During The Cooking Process. It's Advisable To Use Them In Well-ventilated Areas Or Near An Exhaust Fan To Further Reduce Any Residual Effects. |
| Product Name | Smokeless Barbecue Oven |
| Usage | Smokeless Barbecue Grills Are Suitable For Grilling A Variety Of Foods, Including Meats, Vegetables, Seafood, And Even Fruits. |
| Power Source | Electricity Or Gas |
| Features | Smokeless Grills Can Be A Great Addition To Social Gatherings Or Indoor Entertaining. They Provide A Focal Point For Interactive Cooking And Allow Guests To Enjoy The Experience Of Grilling Together. Whether It's A Small Gathering Or A Larger Party, Smokel |
|---|---|
| Usage | Smokeless Barbecue Grills Are Suitable For Grilling A Variety Of Foods, Including Meats, Vegetables, Seafood, And Even Fruits. |
| Power Source | Electricity Or Gas |
| Product Name | Smokeless Barbecue Oven |
| Note | While Smokeless Barbecue Oven Minimize Smoke Production, They May Still Produce Some Steam Or Odor During The Cooking Process. It's Advisable To Use Them In Well-ventilated Areas Or Near An Exhaust Fan To Further Reduce Any Residual Effects. |
| Features | Easy To Clean: The Interior Design Of The Oven Is Simple, Easy To Clean And Maintain, Reducing The Tediousness Of Cleaning Work. |
|---|---|
| Power Source | Electricity Or Gas |
| Applicable Scene | Family, Snack Bar |
| Type | 1-layer And 1-tray; 2-layer And 2-tray |
| Product Name | Pizza Oven |