| Color | Black, Orange, Green, Yellow |
|---|---|
| Capacity | 48L |
| Voltage | 220V |
| N.W | 36KG |
| Power | 330W |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Type | Cooking Equipment |
| Warranty | 1 Year |
| Size | 800x900x(850+70) |
| Capacity | 21L+21L |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Type | Cooking Equipment |
| Warranty | 1 Year |
| Size | 800x900x(850+70) |
| Capacity | 80L |
| Size | 58×45×70cm |
|---|---|
| Voltage | 220V 50HZ 1 Phase |
| Name | Meat Ginder And Slicer |
| Application Scenarios | Restaurant ,Hotel ,and So On |
| Production Output | 120 Kg Per Hour |
| Size | 1200×900×850+70 |
|---|---|
| Power | 24KW |
| Model | GL-TT-6A |
| Weight | 176kg |
| Material | Stainless Steel |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gas Consumption LPG/NG | 1.78/2.6Kg/h |
| Type | Gas |
| Gas Connection | R13/4 |
| Weight | 130Kg |
| Type | Gas |
|---|---|
| Model | GL-RS |
| Name | Gas Tilting Brasing Pan |
| Gas Connection | R13/4 |
| Power Supply LPG/NG | 24 |
| Oven | 5.5 Kw |
|---|---|
| Name | Gas 4 Stove With Oven |
| Power LPG/NG | 3.5kw×2 /5kw×2 |
| Oven Inner Space | 560x505)x270mm |
| Temperature Control Range | 120~330℃ |
| Production Output | 320 Kg Per Hour |
|---|---|
| Size | 80×47×85 |
| Application Scenarios | Restaurant ,Hotel ,and So On |
| Power | 2.2KW |
| Color | Siver |
| Color | Silver |
|---|---|
| Function | Cooking A Variety Of Foods |
| Voltage | 220-240v 50hz |
| Fuel | Electric |
| Application Scenarios | Restaurant ,Hotel ,supermarket And So On |