| Features | Precision Gear-driven Motor, More Powerful. |
|---|---|
| Origin | China |
| Voltagev | 240V |
| Product Name | Meat Grinder/Mincer |
| Applicable Scene | Hotels, Restaurants, Canteens, Etc. |
| Features | Front And Back Independent Temperature Control. |
|---|---|
| Size | 660*490*540mm |
| Product Name | Hot Dog Grill |
| Origin | China |
| Rollers | 5/7/9 |
| Features | Front And Back Independent Temperature Control. |
|---|---|
| Product Name | Hot Dog Grill |
| Origin | China |
| Size | 660*490*540mm |
| Voltage | 240V/50HZ |
| Features | Stainless Steel Has High Temperature Resistance, Corrosion Resistance And Low Temperature Resistance. During Long-term Use, It Will Not Become Cold Or Hot-corrosion, And Its Service Life Will Be Longer. |
|---|---|
| Product Name | Rost Duck Furnace |
| Voltage | 380V |
| Type | Charcoal Roast Duck Oven; Gas Roast Duck Oven; Gas Carbon Roast Duck Oven; Electric Roast Duck Oven |
| Power | 12KW |
| Features | Stainless Steel Has High Temperature Resistance, Corrosion Resistance And Low Temperature Resistance. During Long-term Use, It Will Not Become Cold Or Hot-corrosion, And Its Service Life Will Be Longer. |
|---|---|
| Thickness | Single Layer/double Layer |
| Power | 12KW |
| Type | Charcoal Roast Duck Oven; Gas Roast Duck Oven; Gas Carbon Roast Duck Oven; Electric Roast Duck Oven |
| Origin | China |
| Features | Slicing Meat On-demand Ensures That The Slices Are Fresh And Maintain Their Quality For Longer Periods. By Slicing Meats As Needed, You Can Preserve Their Flavor, Texture, And Moisture, Resulting In Superior Taste And Overall Dining Experience. |
|---|---|
| Origin | China |
| Voltagev | 240V |
| Product Name | Meat Slicer |
| Volt | 220V |
| Features | Precision Gear-driven Motor, More Powerful. |
|---|---|
| Origin | China |
| Volt | 220V |
| Voltagev | 240V |
| Applicable Scene | Hotels, Restaurants, Canteens, Etc. |
| Features | Precision Gear-driven Motor, More Powerful. |
|---|---|
| Voltagev | 240V |
| Volt | 220V |
| Material | 202 Stainless Steel |
| Applicable Scene | Hotels, Restaurants, Canteens, Etc. |
| Dim | 1700*680*1110mm |
|---|---|
| Oven Machine Size | 2650*830*1020mm |
| Usage | Bread, Pancake |
| Dough Thickness | 1-6mm |
| Capacity | Customizable |
| Capacity | Customizable |
|---|---|
| Pancake Size | 30cm,35cm, 40cm, 45cm, 50cm |
| Dough Thickness | 1-6mm |
| Dim | 1700*680*1110mm |
| Material | Stainless Steel |