| Gas Connection | R13/4 |
|---|---|
| Gas Consumption LPG/NG | 1.29/1.92Kg/h |
| Model | GL-RG+RH |
| Name | Gas Griddle +Lava Rock Grill With Cabinet |
| Power Supply LPG/NG | 18 |
| G.W | 300kg |
|---|---|
| Tank Speed | 17.8 Rpm 17.8R/M |
| Name | Spiral Mixer |
| Size | 900*625*1200(mm) |
| Volume | 80L |
| Material | Ss201 |
|---|---|
| Color | Silver |
| Voltage | 220V-240V |
| Temp | 0-110℃ |
| Name | Pasta Cooker |
| Control Panel | Mechanical |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Net Weight | 100kg |
| Material | Ss201 |
| Color | Silver |
| Voltage | 220-240v |
|---|---|
| Name | Meat Ginder |
| Function | For Meat Grinding |
| Color | Siver |
| Power | 1.5KW |
| Power | 2.2KW |
|---|---|
| Function | For Meat Grinding |
| Voltage | 380V50HZ 3 Phase |
| Application Scenarios | Restaurant ,Hotel ,and So On |
| Color | Siver |
| Color | Black, Orange, Green, Yellow |
|---|---|
| Capacity | 48L |
| Voltage | 220V |
| N.W | 36KG |
| Power | 330W |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Size | 1200x900x(850+70) |
| Gas Consumption LPG/NG | 1.29/1.92Kg/h |
| Weight | 180Kg |
| Type | Gas |
| Production Output | 320 Kg Per Hour |
|---|---|
| Size | 80×47×85 |
| Application Scenarios | Restaurant ,Hotel ,and So On |
| Power | 2.2KW |
| Color | Siver |
| Function | Baking Pizza |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Temp | 50-300℃ |
| Control Panel | Mechanical Control Panel |
| Material | Stainless Steel |