| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Net Weight | 100kg |
| Name | Pasta Cooker |
| Color | Silver |
| Temp | 0-110℃ |
| Features | Temperature Control |
|---|---|
| Oven Dimension | 800×900×850+70mm |
| Usage | Restaurant/ Kitchen/ Catering |
| Function | Adjustable Temperture Control |
| Power | 25KW |
| Type | Gas |
|---|---|
| Internal Dimension Of Oven | 568x590x270 |
| Gas Connection | R13/4 |
| Weight | 192kg |
| Model | GL-RS-4G |
| Type | Gas |
|---|---|
| Model | GL-RM-6 |
| Material | Stainless Steel |
| Size | 800×900×850+70 |
| Weight | 103Kg |
| Gas Connection | R13/4 |
|---|---|
| Model | GL-RS |
| Size | 800×900×850+70 |
| Name | Gas Tilting Brasing Pan |
| Type | Gas |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gas Consumption LPG/NG | 1.78/2.6Kg/h |
| Type | Gas |
| Gas Connection | R13/4 |
| Weight | 130Kg |
| Features | Temperature Control |
|---|---|
| Oven Dimension | 800×900×850+70mm |
| Keyword | Cooking Range Machine |
| Power | 22KW |
| Type | Gas |
| Voltage | 220-240v |
|---|---|
| Meterial | Ss201 |
| Application Scenarios | Restaurant ,Hotel ,and So On |
| Control Panel | Mechanical |
| Temp | 0-200℃ |
| Temp | 0-200℃ |
|---|---|
| Meterial | Stainless Steel |
| Voltage | 220-240v |
| Control Panel | Mechanical Control Panel |
| Name | 1 Tank Fryer |
| Name | Pizza Oven |
|---|---|
| Control Panel | Mechanical Control Panel |
| Warranty | 1 Year |
| Temp | 50-300℃ |
| Color | Silver |