| Power | 9KW |
|---|---|
| Heating Method | Electric |
| Type | Four Boxes, Six Boxes And Eight Boxes |
| Meterial | Stainless Steel |
| Name | Kanto Cooker |
| Total Capacity | 10L+10L |
|---|---|
| Capacity | 45L |
| Package | Plywood Package |
| Private Mold | NO |
| After Warranty Service | Online Support |
| Function | Whipping, Stirring, Mixing (egg White, Cream, Batter, Etc.) |
|---|---|
| Compatibility | Suitable For Most Mixing Bowls/chef Machines |
| Cleaning | Removable Design |
| Size | As Shown In The Product Picture |
| Standard | CE |
| Internal Dimension Of Oven | 568x590x270 |
|---|---|
| Power | 29KW |
| Cooking Plate Size | 300x300mm |
| Weight | 176kg |
| Model | GL-TT-6 |
| Name | Gas Griddle +Lava Rock Grill With Cabinet |
|---|---|
| Griddle Plate Size | 550x590x20mm |
| Model | GL-RG+RH |
| Power Supply LPG/NG | 18 |
| Type | Gas |
| Power Supply LPG/NG | 17 |
|---|---|
| Weight | 126Kg |
| Model | GL-RH |
| Gas Connection | R13/4 |
| Size | 800×900×850+70 |
| Griddle Plate Size | 670x600x20 |
|---|---|
| Weight | 214kg |
| Model | GL-RGE-R |
| Power | 12+5kw |
| Material | Stainless Steel |
| Maintenance | Regular Cleaning And Maintenance Required |
|---|---|
| Oven Dimension | 800×900×850+70mm |
| Total Capacity | 10L+10L |
| Warranty | Varies Depending On Manufacturer |
| Number Of Burners | Varies Depending On Type |
| Voltage | N-380V/220V-50/60hz |
|---|---|
| Volume | 20 Trays |
| Drain Outlet(mm): | 42 |
| Capacity | 20*2*1/1 GN |
| Capacity Of Meals: | 500-900 |
| Type Gas | LPG/Natural Gas |
|---|---|
| N.W | 150KG |
| Size | 1200*948*893MM |
| Material | SS304 |
| Name | Gas 4 Range Stove With Oven |