| Features | The Front Glass Is Insulated For Heating And Defogging, And The Side Glass Is Insulated. |
|---|---|
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Model Size | 990*545*910mm |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Condenser Type | MINI Cake Showcase |
| Features | Precision Gear-driven Motor, More Powerful. |
|---|---|
| Voltagev | 240V |
| Volt | 220V |
| Material | 202 Stainless Steel |
| Applicable Scene | Hotels, Restaurants, Canteens, Etc. |
| Features | Precision Gear-driven Motor, More Powerful. |
|---|---|
| Origin | China |
| Material | 202 Stainless Steel |
| Voltagev | 240V |
| Volt | 220V |
| Standard | CE |
|---|---|
| Product Name | Kitchen Baking Stirrer |
| Size | As Shown In The Product Picture |
| Function | Whipping, Stirring, Mixing (egg White, Cream, Batter, Etc.) |
| Compatibility | Suitable For Most Mixing Bowls/chef Machines |
| Model | GL-FC310 |
|---|---|
| Power | 1HP |
| Capacity | 14L |
| Voltage | 220V |
| Dimension | 630*630*1300mm |
| Features | Push-pull Plastic Door On The Back. |
|---|---|
| Model Size | 900*800*1300mm |
| Condenser Type | Cake Showcase |
| Shape | Square/Oval/Straight Glass/Curve Glass |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Production Output | 320 Kg Per Hour |
|---|---|
| Name | Meat Ginder |
| Function | For Meat Grinding |
| Power | 1.5KW |
| Voltage | 220-240v |
| Features | Front And Back Independent Temperature Control. |
|---|---|
| Size | 660*490*540mm |
| Product Name | Hot Dog Grill |
| Origin | China |
| Rollers | 5/7/9 |
| Mix Hopper | 18L |
|---|---|
| Outline Dimension | 240*442*720 Mm |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Quality | A+++ |
| Power | (Cold)150W/(Hot)500W |
| Volume | 3 Trays |
|---|---|
| Cooling Type | Air Cooling |
| Temperature | +3~-40℃ |
| Deep Feezing | +90 Degrees To -18 Degrees/240 Minutes |
| Size | 860*800*585mm |