| Base | Marble/Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Power | 1650W |
| Italian Pan Qty | 18pcs |
| Condenser Type | Gelato Ice CreamShowcase |
| Features | Dry-cycle Wind Design Allows Food To Be Stored Longer. |
|---|---|
| Cooling Type | Heating/Air Cooling |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Volume | 600L |
| Model Size | 880*820*2180mm |
| REFRIGERANT | R22/R404A |
|---|---|
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Name | Soft Ice Cream Machine |
| CUPS/per Hour | 330-420 |
| Model Size | 430x600x615(mm) |
| Temperature | +5℃~-18℃ |
|---|---|
| Power | 410W |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Material | 220V 2N~50HZ |
| Cooling Type | Air Cooling |
| Features | Easy Refilling And Hygiene |
|---|---|
| Volume | 3L/ 5L/ 8L/ 10L/ 15L/ 20L/ 25L/ 30L |
| Applicable Scene | Homes, Commercial Kitchens, Meat Processing Industry, Etc. |
| Origin | China |
| Voltagev | 110~240V |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 550*430*1200mm |
| MOQ | 1set |
| Feature | Automatic |
| Warranty | 1Year |
| Heating Type | Electric Gas Oil Coal |
|---|---|
| Voltagev | 220V |
| Function | Cutting, Grinding, Mixing, Blending, Cooking, Packaging |
| Warranty | 1 Year |
| Temperature Range | Room Temperature-300 |
| Features | Slicing Meat On-demand Ensures That The Slices Are Fresh And Maintain Their Quality For Longer Periods. By Slicing Meats As Needed, You Can Preserve Their Flavor, Texture, And Moisture, Resulting In Superior Taste And Overall Dining Experience. |
|---|---|
| Voltagev | 240V |
| Applicable Scene | Hotels, Restaurants, Canteens, Etc. |
| Volt | 220V |
| Origin | China |
| Model Size | 1728*1125*1350mm |
|---|---|
| Temperature | -16℃~-18℃ |
| Deforsting Way | Reverse Cycle Defrost |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Italian Pan Qty | 18pcs |
| Condenser Type | Gelato Ice Cream Showcase |
|---|---|
| Cooling System | Ventliated |
| Temperature | -16℃~-18℃ |
| Power | 1050W |
| Deforsting Way | Reverse Cycle Defrost |