| Capacity Of Meals: | 500-900 |
|---|---|
| Volume | 20 Trays |
| Total Power(KW) | 58.8 |
| Size(mm) | 1100*930*1800 |
| OVen Intemal Size(W*Hmm) | 609*1380 |
| Features | Intelligent Heating Tube, Which Is Made Of Reduced Firewood Rice, And Fully Absorbs Water During Cooking. |
|---|---|
| Specification | Single Door 6 Trays, 8 Trays, 10 Trays, 12 Trays; Double Door 24 Trays |
| Size | 700*660*1560 |
| Remarks | 40kg/55min |
| Rated Voltage | 220V/380V |
| Control Panel | Mechanical Control Panel |
|---|---|
| Function | Cook The Rice |
| Product Name | Rice Cooker |
| Material | Iron |
| Warranty | 1 Year |
| Type Gas | LPG/Natural Gas |
|---|---|
| Material | SS304 |
| N.W | 130KG |
| Size | 1200*895*725mm |
| Name | Japanese Gas Arc Teppanyaki |
| N.W | 150KG |
|---|---|
| Name | Bowl Cutter |
| Volume | 30L |
| Capacity | 300KG/H |
| Power | 1.5KW |
| Belt | Imported Belt Drive, Efficient And Durable |
|---|---|
| Capacity | 1000KG/H |
| Power | 1.5kw |
| Name | Vegetable Cutter |
| Size | 600×500×900mm |
| Capacity | 25L |
|---|---|
| Note | Mechanical Panel With Oil Filter |
| Power | 13.5 Kw |
| N.W | 135Kg |
| Size | 470×920×1180 Mm |
| Note | Mechanical Panel With Oil Filter |
|---|---|
| Capacity | 25L |
| Name | EGas Pressure Fried Chicken Machine |
| Size | 500×1030×1180 Mm |
| N.W | 160 KKg |
| Size | 430*560*520 Mm |
|---|---|
| Note | Dual Purpose Mechanical Panel Without Oil Filter Electronic Control + Vane Pump + Tall Cup + Titanium Sub-mother Boiler 6L |
| Power | 2000 W |
| G.W | 57kg |
| Capacity | 6L |
| Note | Dual Purpose Mechanical Panel Without Oil Filter Electronic Control + Vane Pump + Tall Cup + Titanium Sub-mother Boiler 11L |
|---|---|
| G.W | 94kg |
| Capacity | 11L |
| Power | 3750W |
| N.W | 74 KKg |