| Features | Available In Various Colors. |
|---|---|
| Standard Features | Air Cooling |
| Temperature | -16~20℃ |
| Product Name | Ice Cream Display Cabinet |
| Power | 700W |
| Features | Front And Back Independent Temperature Control. |
|---|---|
| Voltage | 240V/50HZ |
| Origin | China |
| Product Name | Hot Dog Grill |
| Rollers | 5/7/9 |
| Capacity | Large |
|---|---|
| Temperature Control | Digital |
| Dimention | 2600*2350*2300mm |
| Rod Speed | 220/160 R/min |
| Specification | 2 Deck 4pan, 2deck 6pan |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Temperature | +2~+8℃ |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Model Size | 1795*700*850mm |
| Condenser Type | 3 Doors Worktable Chiller |
| Color | Silvery White |
|---|---|
| Power | 200w |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Gas Type | LPG, Natural Gas |
| Size | 1100*840*800mm |
| Feature | Easy Operation |
|---|---|
| Voltage | 380V/50Hz 3 Phase |
| Quality | A+++ |
| Product Weight | 1580kg |
| Power | 2.8kw |
| Temperature Range | 3--18°C |
|---|---|
| Refrigerant | R-404A |
| Power | 900W |
| Size | 860*800*585mm |
| Deep Feezing | +90 Degrees To -18 Degrees/240 Minutes |
| Features | Each Layer Can Hold 2pcs Of GN1/1 Pan. |
|---|---|
| Temperature | 2℃~8℃ |
| Model Size | 660*780*2120mm |
| Condenser Type | Refrigerated Cabinet |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Cooling System | Ventliated |
|---|---|
| Model Size | 1728*1125*1350mm |
| Condenser Type | Gelato Ice CreamShowcase |
| Italian Pan Qty | 18pcs |
| Power | 1650W |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
|---|---|
| Volume | 600L |
| GN1/1 | (530*325*150mm) |
| Model Size | 740*830*2010mm |
| Cooling Type | Air Cooling |