| Features | Dry-cycle Wind Design Allows Food To Be Stored Longer. |
|---|---|
| Power | 2200W |
| Net Weight | 120kg |
| Cooling Type | Heating/Air Cooling |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| N.W | 150KG |
|---|---|
| Material | SS304 |
| Size | 1200*948*893mm |
| Type Gas | LPG/Natural Gas |
| Name | Gas 6 Range Stove With Oven |
| N.W | 130KG |
|---|---|
| Material | SS304 |
| Name | Japanese Gas Arc Teppanyaki |
| Power | GAS |
| Size | 1200*895*725mm |
| Refrigeraton | Fan Cooling/Static Cooling |
|---|---|
| Name | Bar Air-cooled Refrigerator |
| Temperature | 4℃~ 8℃ |
| Net Capacity | 180L |
| Refrigerant | R134a |
| Features | Stainless Steel Has High Temperature Resistance, Corrosion Resistance And Low Temperature Resistance. During Long-term Use, It Will Not Become Cold Or Hot-corrosion, And Its Service Life Will Be Longer. |
|---|---|
| Thickness | Single Layer/double Layer |
| Voltage | 380V |
| Product Name | Rost Duck Furnace |
| Type | Charcoal Roast Duck Oven; Gas Roast Duck Oven; Gas Carbon Roast Duck Oven; Electric Roast Duck Oven |
| Features | Hot Air Circulation Inside The Oven, Good Baking Effect With Consistently Even.Advanced Electronic, Auto Timer, Auto Temperature System. |
|---|---|
| Capacity | Large |
| Safety Protection | Yes |
| Temperature Control | Digital |
| Product Name | Convection Oven |
| Safety Protection | Yes |
|---|---|
| Capacity | Large |
| Rod Speed | 220/160 R/min |
| Usage | Pizza |
| Volume | 80L |
| Bowl Speed | 15 Rpm |
|---|---|
| Blade Thickness | 2.5/3/4/5/6/7/8/10mm |
| Origin | China |
| Heating Type | Electric Gas Oil Coal |
| Filling Material | Jam, Chocolate, Cream And So On |
| Weight | 250KG |
|---|---|
| Usage | Pizza |
| Specification | 2 Deck 4pan, 2deck 6pan |
| Capacity | Large |
| Power Source | Electricity |
| Features | Hot Air Circulation Inside The Oven, Good Baking Effect With Consistently Even.Advanced Electronic, Auto Timer, Auto Temperature System. |
|---|---|
| Specification | 3, 5, 8, 10, 12, 16 Trays |
| Safety Protection | Yes |
| Type | Gas Oven For Bakeries |
| Temperature Control | Digital |