| Features | Efficiency And Consistency: These Machines Are Designed To Provide Consistent And Uniform Cuts, Ensuring That Each Vegetable Piece Is Of The Same Size And Shape. |
|---|---|
| Dimension | 1190*600/670/750*1360mm |
| Rated Voltage | 380V |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Through Width | 110/140/170mm |
| Features | Efficiency And Consistency: These Machines Are Designed To Provide Consistent And Uniform Cuts, Ensuring That Each Vegetable Piece Is Of The Same Size And Shape. |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Through Width | 110/140/170mm |
| Rated Frequency | 50HZ |
| Rated Voltage | 380V |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Raw Material Processing Capacity | Seconds/piece |
| Finished Product Size | ø 100~160mm, Adjustable At Will |
| Stainless Steel | 500-600pcs/h |
| Applicable Range | ø 100~240mm |
| Heating Type | Electric Gas Oil Coal |
|---|---|
| Main Body Material | Stainless Steel |
| Origin | China |
| Self Design | Machines Can Be Designed For Customers |
| Blade Thickness | 2.5/3/4/5/6/7/8/10mm |
| Features | Full Stainless Steel Structure, Easy Refilling And Hygiene. |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Rated Power | 40W |
| Applicable Scene | Home, Canteen, Restaurant, Hotel, Etc. |
| Capacity | 2L/ 3L/ 5L/ 7L/ 10L/ 12L/ 15L/ 20L/ 25L/ 30L |
| Type | Gas |
|---|---|
| Noise | Low |
| Usage | Restaurant/ Kitchen/ Catering |
| Service | OEM & ODM |
| Function | Adjustable Temperture Control |
| Name | Pasta Cooker |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Warranty | 1 Year |
| Function | Cook The Noddle |
| Package | Plywood Package |
|---|---|
| Number Of Burners | Varies Depending On Type |
| After Warranty Service | Online Support |
| Plug | Cuntomized Accept |
| Gross Weight | 23kg |
| Gas Consumption LPG/NG | 1.58/2.28Kg/h |
|---|---|
| Tank Size/Capacity | 340x550x270/30x2L |
| Power Supply LPG/NG | 22 |
| Type | Gas |
| Model | GL-RB |
| Features | Stainless Steel Has High Temperature Resistance, Corrosion Resistance And Low Temperature Resistance. During Long-term Use, It Will Not Become Cold Or Hot-corrosion, And Its Service Life Will Be Longer. |
|---|---|
| Thickness | Single Layer/double Layer |
| Voltage | 380V |
| Product Name | Rost Duck Furnace |
| Type | Charcoal Roast Duck Oven; Gas Roast Duck Oven; Gas Carbon Roast Duck Oven; Electric Roast Duck Oven |