| Application Scenarios | Restaurant ,Hotel ,and So On |
|---|---|
| Size | 1200*900*930mm |
| G.W | 225kg |
| Power | 27Kw |
| Name | Gas Range With 4-Bumer&L Ava Rock Grill& Oven |
| G.W | 153kg |
|---|---|
| Function | For Cooking, |
| N.W | 143kg |
| Power | 20.8Kw |
| Model | GH-987A |
| Machinery Fuction | For Fry |
|---|---|
| Gas Connection | R1 3/4 |
| Housing Material | 201 Stainless Steel |
| Dimensions | 400×900×850mm |
| Weight | 30kg |
| Name | Gas Range With 4-Bumer&L Ava Rock Grill& Oven |
|---|---|
| Model | GH-999A |
| N.W | 205kg |
| Power | 27Kw |
| Function | For Cooking, |
| Size | 1200*948*893mm |
|---|---|
| N.W | 150KG |
| Name | Gas 6 Range Stove With Oven |
| Power | GAS |
| Material | SS304 |
| Quality | A+++ |
|---|---|
| Outline Dimension | 1630*730*640mm |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 220V/380V |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Type | Gas |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Gas ConsumptionLPG/NG | 1.29/1.92Kg/h |
| Size | 1200×900×850+70 |
| Gas Connection | R13/4 |
| Dimensions | 730x550x380mm |
|---|---|
| Name | Gas Griddle |
| Gas/Pa | LPG /2800Pa |
| Power | 11.7kw |
| Warranty | 1 Year |
| Temp | 0-110℃ |
|---|---|
| Name | Pasta Cooker |
| Net Weight | 100kg |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver |
| Meterial | Stainless Steel |
|---|---|
| Application Scenarios | Restaurant ,Hotel ,supermarket And So On |
| Color | Silver |
| Name | Bain Marie |
| Fuel | Electric |