| Outline Dimension | 3000x2250x2450mm |
|---|---|
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
| Model | JYMX-64Q |
| Material | Stainless Steel |
| Quality | A+++ |
| Capacity | 11L |
|---|---|
| Hour Output | 240/H |
| Group Head | 2 |
| Size | 715*577*600 Mm |
| Note | Dual Purpose Mechanical Panel Without Oil Filter Electronic Control + Vane Pump + Tall Cup + Titanium Sub-mother Boiler 11L |
| Burner | With 4 Burners |
|---|---|
| Weight | 80Kg |
| Machinery Fuction | For Cooking |
| Tem Name | Electric Stove |
| Power Source | Electric |
| Power Supply LPG/NG | 31 |
|---|---|
| Oil Tank Size /Capacity | 267x365 Mm/21x2L |
| Type | Gas |
| Weight | 174Kg |
| Gas Connection | R13/4 |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Weight | 174Kg |
| Size | 800×900×850+70 |
| Type | Gas |
| Gas Connection | R13/4 |
| Power Supply LPG/NG | 24 |
|---|---|
| Weight | 143Kg |
| Gas Consumption LPG/NG | 1.76/2.2Kg/h |
| Type | Gas |
| Model | GL-RS |
| Power Supply LPG/NG | 24 |
|---|---|
| Name | Gas Tilting Brasing Pan |
| Size | 800×900×850+70 |
| Weight | 143Kg |
| Gas Consumption LPG/NG | 1.76/2.2Kg/h |
| Gas Consumption LPG/NG | 1.58/2.28Kg/h |
|---|---|
| Gas Connection | R13/4 |
| Tank Size/Capacity | 340x550x270/30x2L |
| Weight | 100Kg |
| Type | Gas |
| Name | Gas Griddle +Lava Rock Grill With Cabinet |
|---|---|
| Griddle Plate Size | 550x590x20mm |
| Model | GL-RG+RH |
| Power Supply LPG/NG | 18 |
| Type | Gas |
| Function | For Cooling Juice |
|---|---|
| Color | Black, Orange, Green, Yellow |
| Warranty | 1 Year |
| N.W | 36KG |
| Refrigerant | R134a |