| Power | 9KW |
|---|---|
| Heating Method | Electric |
| Type | Four Boxes, Six Boxes And Eight Boxes |
| Meterial | Stainless Steel |
| Name | Kanto Cooker |
| Power | 1.5kw |
|---|---|
| Capacity | 15kg |
| Voltage | 220/380v |
| Drum Size | Ф700×400mm |
| Washing Speed | 40rpm/min |
| Production Output | 120 Kg Per Hour |
|---|---|
| Size | 58×45×70cm |
| Voltage | 220V 50HZ 1 Phase |
| Name | Meat Ginder And Slicer |
| Application Scenarios | Restaurant ,Hotel ,and So On |
| Refrigeraton | Fan Cooling/Static Cooling |
|---|---|
| Name | Bar Air-cooled Refrigerator |
| Temperature | 4℃~ 8℃ |
| Net Capacity | 180L |
| Refrigerant | R134a |
| Power Source | Electric |
|---|---|
| Voltage | 220-240V/50Hz- -60Hz |
| Net Weight | 30kg |
| Temperature | 50-350C |
| Inner Size | 400*400*150mm* 2decks |
| Quality | A+++ |
|---|---|
| Temperature | 50-350C |
| Voltage | ~220-240V |
| Inner Size | 400*400*150mm*2decks |
| Power | 3kw |
| N.W | 150KG |
|---|---|
| Material | SS304 |
| Name | Gas 4 Range Stove With Oven |
| Size | 1200*948*893MM |
| Type Gas | LPG/Natural Gas |
| Name | Neutrul Working Table With Cabinet |
|---|---|
| Size | 800×900×850+70 |
| Model | GL-RZ-800 |
| G.W | 156 |
| Material | Stainless Steel |
| N.W | 90 |
|---|---|
| G.W | 156 |
| Model | GL-RZ-800 |
| Size | 800×900×850+70 |
| Name | Neutrul Working Table With Cabinet |
| Dimensions | 1200x800x850mm |
|---|---|
| Power | 10kw |
| Gas/Pa | LPG /2800Pa |
| Warranty | 1 Year |
| Net Weight | 250kg |