| Material | SS304 |
|---|---|
| Power | GAS |
| N.W | 130KG |
| Name | Japanese Gas Arc Teppanyaki |
| Size | 1200*895*725mm |
| Power | 1100W |
|---|---|
| Net Capacity | 6 * 1/3*100 |
| Name | Ice Cream Machine |
| Refrigeraton | Fan Cooling |
| Refrigerant | R404a |
| Refrigerant | R404a |
|---|---|
| Power | 1100W |
| N.W | 265KG |
| Name | Ice Cream Machine |
| Temperature | -18~-22℃ |
| Rotating Speed | 150min/r |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| N.W | 80KG |
| Name | Potato |
| Belt | Imported Belt Drive, Efficient And Durable |
| Capacity | 16L |
|---|---|
| Power | 3 Kw |
| Name | Desktop Fried Chicken Stove |
| Note | Electric Heating, Mechanical Panel |
| Size | 440×570×520 Mm |
| Name | Dual Purpose Mechanical Panel Without Oil Filter Pressure Exploded Duck Stove |
|---|---|
| N.W | 120 KKg |
| Type Gas | LGP/NG Gas |
| Size | 1060×760×1140 Mm |
| Capacity | 30L |
| Power | 4-12 Kw |
|---|---|
| Capacity | 30L |
| Size | 1060×760×1140 Mm |
| Note | Dual Purpose Mechanical Panel Without Oil Filter |
| Gas Consumption | About 0.48kg/h |
| Size | 698*600*580 Mm |
|---|---|
| N.W | 60KKg |
| Packing Size | 790*660*715mm |
| Note | Dual Purpose Mechanical Panel Without Oil Filter Electronic Control + Vane Pump + Tall Cup + Titanium Sub-mother Boiler 11L |
| Power | 3800W |
| Note | Dual Purpose Mechanical Panel Without Oil Filter Electronic Control + Vane Pump + Tall Cup + Titanium Sub-mother Boiler 11L |
|---|---|
| Name | Italian Semi-automatic Coffee Machine(Double Head) |
| Power | 3800W |
| Capacity | 11L |
| Packing Size | 790*660*715mm |
| Features | The Electric Bain Marie Is Made Of Advanced Technology And Materials, With A High Degree Of Safety And Reliability, Ensuring Safety During Use. |
|---|---|
| Product Name | Electric Bain Marie |
| Voltage | 220-240V/50-60HZ |
| Application Fields | Restaurant/ Hotel/ Commercial Kitchen |
| Type | 2-tank, 3-tank, 4-tank, 6-tank Electric Bain Marie; Electric Bain Marie With Glass Rack |