| Power | 9kW |
|---|---|
| Net Weight | 115KG |
| Power Source | Electric |
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Quality | A+++ |
| Specification | 3, 5, 8, 10, 12, 16 Trays |
|---|---|
| Safety Protection | Yes |
| Temperature Control | Digital |
| Type | Gas Oven For Bakeries |
| Capacity | Large |
| Features | Hot Air Circulation Inside The Oven, Good Baking Effect With Consistently Even.Advanced Electronic, Auto Timer, Auto Temperature System. |
|---|---|
| Heat Source | Heating Element |
| Product Name | Convection Oven |
| Usage | Pizza, Cookies, Cakes, Bread, Pastries, Moon Cake, Toast Bread, Baguettes, Biscuits, Crispy Buns |
| Safety Protection | Yes |
| Voltage | 3N-380V/50Hz |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Function | Baking Pizza |
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Net Weight | 150KG |
| Quality | A+++ |
|---|---|
| Application Place | Pizza Shop , Bakery Store |
| Stone Size | 400×400mm×2Pcs |
| Voltage | ~220-240V |
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Voltage | 380V 50HZ |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Quality | A+++ |
| Tray Size | 40*60cm |
| Capacity | 6 Trays |
| Outline Dimension | 1280*1000*1440 Mm |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Capacity | 6 Trays |
| Tray Size | 40*60cm |
| Power Source | Electric |
| Function | Baking Pizza |
|---|---|
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Power | 9kW |
| Application Place | Pizza Shop , Bakery Store |
| Net Weight | 115KG |
| Outline Dimension | 500*560*680 |
|---|---|
| Voltage | 220-240V/50Hz-60Hz |
| Quality | A+++ |
| Power | 4kw |
| Model | ZH-2M-H |
| Features | Come In Various Sizes, Including Compact Options, Making Them Suitable For Kitchens With Limited Counter Space. |
|---|---|
| Nomal Size | 345*300*180 Mm |
| Voltage | 220-240V/50-60HZ |
| Product Name | Electric Quail Egg Grill |
| Power Source | Electric |