| Features | Tight Seal, Easy To Disassemble And Easy To Clean, Door Frame With Built-in Defogging Heater, Intelligent Control Opening. |
|---|---|
| Cooling Type | Air Cooling |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Model Size | 1200*800*1980mm |
| Temperature | +5~0℃ |
| Features | Tight Seal, Easy To Disassemble And Easy To Clean, Door Frame With Built-in Defogging Heater, Intelligent Control Opening. |
|---|---|
| Model Size | 1200*800*1980mm |
| Temperature | +5~0℃ |
| Volume | 1000/1200 |
| Product Name | Display Refrigeration Cabinets |
| Features | Tight Seal, Easy To Disassemble And Easy To Clean, Door Frame With Built-in Defogging Heater, Intelligent Control Opening. |
|---|---|
| Temperature | +5~0℃ |
| Model Size | 1200*800*1980mm |
| Volume | 1000/1200 |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Features | Tight Seal, Easy To Disassemble And Easy To Clean, Door Frame With Built-in Defogging Heater, Intelligent Control Opening. |
|---|---|
| Product Name | Display Refrigeration Cabinets |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Power | 700W |
| Cooling Type | Air Cooling |
| Model Size | 1500x600x800+150 Mm |
|---|---|
| Product Name | Double Glass Door (air-cooled) Workbench Display Refrigerator |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Volume | 150L |
| Temperature | +5℃~-0℃ |
| FREEZINGTANK | 2x1.8L |
|---|---|
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| RATEDOUTPUT | 1.7kW |
| Model Size | 520x745x770(mm) |
| PRODUCTION | 12-18kg/h(17-28Lh) |
| PRODUCTION | 20-25kg/h(28-36Lh) |
|---|---|
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| HOPPER | 2x5.8L/2x10L |
| Model Size | 430x600x615(mm) |
| EXTRAFUNCTION | Pre-cooling And Night Preservation 、 Ice Cream Pump 、 Jam Lace |
| Temperature | -16℃~-18℃ |
|---|---|
| Cooling System | Ventliated |
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Italian Pan Qty | 18pcs |
| Model Size | 1728*1125*1350mm |
| Base | Marble/Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Power | 1650W |
| Italian Pan Qty | 18pcs |
| Condenser Type | Gelato Ice CreamShowcase |
| Power | 1650W |
|---|---|
| Condenser Type | Gelato Ice CreamShowcase |
| Model Size | 1728*1125*1350mm |
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Temperature | -16℃~-18℃ |