| Features | Dry-cycle Wind Design Allows Food To Be Stored Longer. |
|---|---|
| Cooling Type | Heating/Air Cooling |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Volume | 600L |
| Model Size | 880*820*2180mm |
| Model Size | 1200*700*1350mm |
|---|---|
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Net Weight | 120kg |
| Temperature | 2~8℃, |
| Power | 2200W |
| Cooling Type | Air Cooling |
|---|---|
| Model Size | 1200*700*1350mm |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Temperature | 2~8℃, |
| Power | 2200W |
| Features | Due To The Excellent Performance Of The Rapid Freezer, The Cooling Cycle Is Fast And Stable, And It Can Guarantee Perfed Quality For Various Desserts, And Is Suitable For Finished Raw Materials, Finished Products And Semi-finished Products. For Your Better |
|---|---|
| Power | 2700W |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Net Weight | 300kg |
| Volume | 15 Trays |
| Cooling Type | Air Cooling |
|---|---|
| Power | 2200W |
| Temperature | -18~-22℃, |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Model Size | 750*938*1418mm |
| Material | Ss304 |
|---|---|
| GN1/3 | 325*176*150mm) |
| Product Name | 3 Doors Worktable Chiller |
| Temperature | +2~+8℃ |
| Model Size | 1365*700*1415mm |
| Temperature | +2~+8℃ |
|---|---|
| Product Name | 3 Doors Worktable Chiller |
| Model Size | 1365*700*1415mm |
| Material | Ss304 |
| GN1/3 | 325*176*150mm) |
| HOPPER | 2x5.8L |
|---|---|
| PRODUCTION | 12-18kg/h(17-28Lh) |
| CUPS/per Hour | 200-300 |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| FREEZINGTANK | 2x1.8L |
| REFRIGERANT | R404A |
|---|---|
| HOPPER | 2x5.8L |
| EXTRAFUNCTION | Pre-cooling And Night Preservation And Jam Lace |
| CUPS/per Hour | 200-300 |
| FREEZINGTANK | 2x1.8L |
| RATEDOUTPUT | 1.7kW |
|---|---|
| HOPPER | 2x5.8L |
| REFRIGERANT | R404A |
| FREEZINGTANK | 2x1.8L |
| EXTRAFUNCTION | Pre-cooling And Night Preservation And Jam Lace |