| Temperature | -16℃~-18℃ |
|---|---|
| Model Size | 1728*1125*1350mm |
| Cooling System | Ventliated |
| Power | 1650W |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Cooling System | Ventliated |
|---|---|
| Temperature | -16℃~-18℃ |
| Italian Pan Qty | 18pcs |
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Power | 1050W |
|---|---|
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Temperature | -16℃~-18℃ |
| Condenser Type | Thomas Gelato Ice CreamShowcase |
| Cooling System | Ventliated |
| Deforsting Way | Reverse Cycle Defrost |
|---|---|
| Condenser Type | Smart Gelato Ice Cream Showcase |
| Italian Pan Qty | 3pcs |
| Power | 200W |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Italian Pan Qty | 6pcs |
|---|---|
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Deforsting Way | Reverse Cycle Defrost |
| Model Size | 1290*700*970 |
| Cooling System | Ventliated |
| Power | 1050W |
|---|---|
| Temperature | -16℃~-18℃ |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Cooling System | Ventliated |
| Model Size | 1290*700*970 |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
|---|---|
| Cooling System | Ventliated |
| N.W | 255KG |
| Temperature | -16℃~-18℃ |
| Condenser Type | Gelato Ice Cream Showcase |
| Features | Air-cooled/direct-cooled With Full Copper Tube Evaporator, Dark Throat With Special D-shaped 9.52mm Copper Tube, Durable And No Leakage. |
|---|---|
| Condenser Type | Workbench Freezer |
| Material | 220V 2N~50HZ |
| N.W | 50KG |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Features | Air-cooled/direct-cooled With Full Copper Tube Evaporator, Dark Throat With Special D-shaped 9.52mm Copper Tube, Durable And No Leakage. |
|---|---|
| Cooling Type | Air Cooling |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Condenser Type | Workbench Freezer |
| Power | 410W |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
|---|---|
| Power | 410W |
| Temperature | +5℃~-18℃ |
| Material | 220V 2N~50HZ |
| Cooling Type | Air Cooling |