| Features | Dry-cycle Wind Design Allows Food To Be Stored Longer. |
|---|---|
| Model Size | 880*820*2180mm |
| Temperature | Hot Wind 40-65C/Air Cooling 10-20C/Fresh 50C/Thaw 5-25℃ |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Cooling Type | Heating/Air Cooling |
| Features | Dry-cycle Wind Design Allows Food To Be Stored Longer. |
|---|---|
| Power | 2200W |
| Cooling Type | Heating/Air Cooling |
| Volume | 600L |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Model Size | 1365*700*1415mm |
|---|---|
| Material | Ss304 |
| GN1/3 | 325*176*150mm) |
| Temperature | +2~+8℃ |
| Product Name | 3 Doors Worktable Chiller |
| Material | Ss304 |
|---|---|
| GN1/3 | 325*176*150mm) |
| Temperature | +2~+8℃ |
| Product Name | 3 Doors Worktable Chiller |
| Model Size | 1365*700*1415mm |
| HOPPER | 5L |
|---|---|
| FREEZINGTANK | 1.6L |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| EXTRAFUNCTION | Pre-cooling And Night Preservation |
| PRODUCTION | 6-8kg/h(8-12Lh) |
| Features | Cold Storage,micro Freezing, Freezing And Quick Freezing. One Machine For Four Purposes. |
|---|---|
| Condenser Type | Chest Freezer |
| Voltage | 220V |
| Weight | 55kg |
| Temperature | -18℃/0℃~-10℃ |
| Features | The Front Glass Is Insulated For Heating And Defogging, And The Side Glass Is Insulated. |
|---|---|
| Model Size | 990*545*910mm |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Condenser Type | MINI Cake Showcase |
| Shelf | 1 |
| Features | The Front Glass Is Insulated For Heating And Defogging, And The Side Glass Is Insulated. |
|---|---|
| Temperature | 3℃~10℃ |
| Shelf | 1 |
| Model Size | 990*545*910mm |
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Features | Push-pull Plastic Door On The Back. |
|---|---|
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Condenser Type | Cake Showcase |
| Shape | Square/Oval/Straight Glass/Curve Glass |
| Shelf | 2 |
| Features | Push-pull Plastic Door On The Back. |
|---|---|
| Temperature | 3℃~10℃ |
| Model Size | 900*800*1300mm |
| Shape | Square/Oval/Straight Glass/Curve Glass |
| Voltage | 220V/50Hz |