| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
|---|---|
| PRODUCTION | 12-18kg/h(17-28Lh) |
| Model Size | 520x745x770(mm) |
| RATEDOUTPUT | 1.7kW |
| HOPPER | 2x5.8L |
| EXTRAFUNCTION | Pre-cooling And Night Preservation And Jam Lace |
|---|---|
| Model Size | 540X770X1435(mm) |
| FREEZINGTANK | 2x2.1L |
| CUPS/per Hour | 360-460 |
| RATEDOUTPUT | 2×1.6kW |
| EXTRAFUNCTION | Pre-cooling And Night Preservation And Jam Lace |
|---|---|
| RATEDOUTPUT | 2×1.6kW |
| Name | Soft Ice Cream Machine |
| Model Size | 540X770X1435(mm) |
| PRODUCTION | 22-28kg/h(32-40L/h) |
| RATEDOUTPUT | 2×1.6kW |
|---|---|
| REFRIGERANT | R404A |
| EXTRAFUNCTION | Pre-cooling And Night Preservation And Jam Lace |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| FREEZINGTANK | 2x2.1L |
| FREEZINGTANK | 1.6L |
|---|---|
| RATEDOUTPUT | 700W |
| HOPPER | 5L |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| PRODUCTION | 6-8kg/h(8-12Lh) |
| Model Size | 430x600x615(mm) |
|---|---|
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| CUPS/per Hour | 100-150 |
| HOPPER | 5L |
| RATEDOUTPUT | 700W |
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
|---|---|
| REFRIGERANT | R134A/R404A |
| Name | Soft Ice Cream Machine |
| PRODUCTION | 6-8kg/h(8-12Lh) |
| HOPPER | 5L |
| REFRIGERANT | R22/R404A |
|---|---|
| Voltage | 220- 240V 2N~50HZ |
| Name | Soft Ice Cream Machine |
| CUPS/per Hour | 330-420 |
| Model Size | 430x600x615(mm) |
| Features | Cold Storage,micro Freezing, Freezing And Quick Freezing. One Machine For Four Purposes. |
|---|---|
| Power | 175W |
| Weight | 55kg |
| Voltage | 220V |
| Temperature | -18℃/0℃~-10℃ |
| Features | Cold Storage,micro Freezing, Freezing And Quick Freezing. One Machine For Four Purposes. |
|---|---|
| Temperature | -18℃/0℃~-10℃ |
| Condenser Type | Chest Freezer |
| Voltage | 220V |
| Power | 175W |