| Features | The Front Glass Is Insulated For Heating And Defogging, And The Side Glass Is Insulated. |
|---|---|
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Model Size | 990*545*910mm |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Condenser Type | MINI Cake Showcase |
| Features | The Front Glass Is Insulated For Heating And Defogging, And The Side Glass Is Insulated. |
|---|---|
| Model Size | 990*545*910mm |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Shelf | 1 |
| Base | Marble/Stainless Steel |
|---|---|
| Condenser Type | Gelato Ice CreamShowcase |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Power | 1650W |
| Temperature | -16℃~-18℃ |
| Temperature | -16℃~-18℃ |
|---|---|
| Italian Pan Qty | 3pcs |
| Condenser Type | Smart Gelato Ice Cream Showcase |
| Cooling System | Ventliated |
| Model Size | 670*750*360mm |
| Condenser Type | Gelato Ice Cream Showcase |
|---|---|
| Italian Pan Qty | 6pcs |
| Cooling System | Ventliated |
| Model Size | 1290*700*970 |
| Temperature | -16℃~-18℃ |
| Model Size | 1290*700*970 |
|---|---|
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Power | 1050W |
| Italian Pan Qty | 6pcs |
| N.W | 255KG |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
|---|---|
| Temperature | +5~-18℃/0~+5℃ |
| Condenser Type | Refrigerattion Counter/Pizza Cabinets/Salad Cabinets |
| Power | 390W |
| Volume | 270/340/410L |
| Features | Plug-in Modular Unit,safe And Stable. |
|---|---|
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Power | 390W |
| Cooling Type | Air Cooling |
| Temperature | +5~-18℃/0~+5℃ |
| Temperature | -14 ~-18℃ |
|---|---|
| Cooling Type | Air Cooling |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
| Volume | 600L |
| Model Size | 740*830*2010mm |
| Voltage | 220- 240V/1PH/5 0HZ |
|---|---|
| Model Size | 740*830*2010mm |
| Condenser Type | 2 Half Doors Upright Chiller |
| GN1/1 | (530*325*150mm) |
| Cooling Type | Air Cooling |