| Name | Gas Counter Top Pasta Cooker |
|---|---|
| Gas SupplyLPG/NG | 1/1.2 |
| N.W | 35 |
| Model | GL-K6015R |
| Power Supply LPG/NG | 6 |
| Name | Neutrul Working Table With Cabinet |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Size | 800×900×850+70 |
| Model | GL-RZ-800 |
| N.W | 90 |
| Features | Temperature Control |
|---|---|
| Gas Valve | LPG/NG |
| Model | GL-RH |
| Service | OEM & ODM |
| Power | 17KW |
| Model | GL-RH |
|---|---|
| Size | 800×900×850+70 |
| Griddle Plate Size | 686x600mm |
| Power Supply LPG/NG | 17 |
| Gas Connection | R13/4 |
| Name | Beverage Display Cooler |
|---|---|
| Voltage | 220-240v |
| Volume | 1300L |
| Meterial | Stainless Steel |
| Function | For Cooling Beverage |
| Maximum Rolling Weight | 2.5kg |
|---|---|
| G.W | 80kg |
| Function | For Dough Pressing |
| Model | GL-370 |
| N.W | 75kg |
| Single Cake Size | Φ45x15mm |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Gross Weight | 7.3kg |
| Name | Gas Quail Egg Grill |
| Net Weight | 6.6kg |
| Name | Mini Dough Sheeter |
|---|---|
| Power | 0.4KW |
| G.W | 80kg |
| Voltage | 220V 50HZ,1 Phase |
| Function | For Dough Pressing |
| Net Weight | 230kg |
|---|---|
| Function | For Dough Pressing |
| Tem Name | Vertical Dough Sheeter |
| Max Dough Weight | 6.5kg |
| Voltage | 220V/380V |
| Features | Temperature Control |
|---|---|
| Keyword | Cooking Range Machine |
| Noise | Low |
| Gas Valve | LPG/NG |
| Service | OEM & ODM |