| Key Selling Points | High Productivity |
|---|---|
| Capacity | 20L |
| Outline Dimension | 675×400×825mm |
| Machinery Function | Pizza/bread |
| Material | Stainless Steel |
| Features | Temperature Control |
|---|---|
| Service | OEM & ODM |
| Type | Gas/Electric |
| Gas Valve | LPG/NG |
| Function | Adjustable Temperture Control |
| N.W | 26KG |
|---|---|
| Product Name | Juice Dispenser |
| Refrigerant | R134a |
| Color | Black, Orange, Green, Yellow |
| Warranty | 1 Year |
| Features | Slicing Meat On-demand Ensures That The Slices Are Fresh And Maintain Their Quality For Longer Periods. By Slicing Meats As Needed, You Can Preserve Their Flavor, Texture, And Moisture, Resulting In Superior Taste And Overall Dining Experience. |
|---|---|
| Volt | 220V |
| Product Name | Meat Slicer |
| Voltagev | 240V |
| Material | 202 Stainless Steel |
| Size | 1200*948*893mm |
|---|---|
| N.W | 150KG |
| Name | Gas 6 Range Stove With Oven |
| Power | GAS |
| Material | SS304 |
| Barrel Size | φ840*450(mm) |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Weight | 30kg |
| Tem Name | Spiral Mixer |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
| Weight | 43kg |
|---|---|
| Power | 9kw |
| Capacity | 30Litres |
| Function | Frying Food |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
| Capacity | 16Trays |
|---|---|
| Dimensions | 1760*1095*2140mm |
| Voltage | 220V50HZ |
| Function | For Bakery , For Food Like Bread , Egg Tart , French Bread , Mooncake And So On |
| Gross Weight | 494kg |
| Voltage | 220V50HZ |
|---|---|
| Gross Weight | 494kg |
| Power Source | Gas |
| Tem Name | Gas Deck Oven |
| Function | For Bakery , For Food Like Bread , Egg Tart , French Bread , Mooncake And So On |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Function | Roasting And Steaming |
| Name | Combi Steam Oven |
| Color | Silver |
| Voltage | 220V-240V |