| Power | 395W |
|---|---|
| Volume | 1300L |
| Size | 1690*600*1920mm |
| Function | For Cooling Beverage |
| Name | Beverage Display Cooler |
| Product Name | Convention Oven |
|---|---|
| Function | Cook The Various Food |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220V |
| Capacity | 35L |
| Gas Connection | R1 3/4 |
|---|---|
| Housing Material | Stainless Steel |
| Size | 400×900×850mm |
| Warranty | 1 Year |
| Machinery Fuction | For Soup |
| Service | OEM & ODM |
|---|---|
| Oven Dimension | 1200x900x850+70mm |
| Model | GL-ZH-RA-6A |
| Keyword | Cooking Range Machine |
| Power | LPG 43.8KW NG 50.3KW |
| Control Panel | Mechanical Control Panel |
|---|---|
| Function | Baking Pizza |
| Name | Pizza Oven |
| Temp | 50-300℃ |
| Color | Silver |
| Temp | 50-300℃ |
|---|---|
| Name | Pizza Oven |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Control Panel | Mechanical Control Panel |
| Color | Silver |
|---|---|
| Function | Baking Pizza |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220V-240V |
| Machinery Function | Pizza/bread |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Power | 0.1kw |
| Power Source | Electric/Gas |
| Outline Dimension | 860x650x220mm |
| Size | 1340*875*1765mm |
|---|---|
| Name | 3 Deck 6 Trays Gas Deck Oven |
| Gas | LPG Or NG |
| Power | 0.3KW |
| Model | NBO-G306 |
| Name | Stainless Steel Meat Grinder |
|---|---|
| Size | 800×470×850mm |
| Motor | National Standard Copper Wire Motor, Stable And Durable. |
| Chain | Copper Turbine, Long-lasting And Durable |
| N.W | 150KG |