| Size | 470×920×1180 Mm |
|---|---|
| Name | Electro-thermal Pressure Fried Chicken Machine |
| Note | Mechanical Panel With Oil Filter |
| Power | 13.5 Kw |
| N.W | 135Kg |
| Features | Efficiency And Consistency: These Machines Are Designed To Provide Consistent And Uniform Cuts, Ensuring That Each Vegetable Piece Is Of The Same Size And Shape. |
|---|---|
| Electromotor Power | 0.75+1.1KW |
| Power Source | Electricity |
| Through Width | 110/140/170mm |
| Net Weight | 175kg/183kg/189kg |
| Capacity | 25L |
|---|---|
| Power | 13.5 Kw |
| N.W | 135Kg |
| Size | 470×920×1180 Mm |
| Name | Electro-thermal Pressure Fried Chicken Machine |
| Tray Size | 600*400*40mm |
|---|---|
| Type | Gas Oven For Bakeries |
| Volume | 80L |
| Specification | 2 Deck 4pan, 2deck 6pan |
| Dim | 670*650*470mm |
| Belt Width | 730mm |
|---|---|
| Mechanical Size | 970*815*1580mm |
| Power | 0.75KW |
| Product Weight | 284KG |
| Feature | Easy Operation |
| Features | Internal Polished Corners Is For Easily Cleaning |
|---|---|
| Model Size | 900*700*850mm |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Temperature | 2℃~8℃ |
| Condenser Type | Refrigerated Counter For Saladette |
| Condenser Type | Gelato Ice Cream Showcase |
|---|---|
| Italian Pan Qty | 6pcs |
| Cooling System | Ventliated |
| Model Size | 1290*700*970 |
| Temperature | -16℃~-18℃ |
| Features | Efficiency And Consistency: These Machines Are Designed To Provide Consistent And Uniform Cuts, Ensuring That Each Vegetable Piece Is Of The Same Size And Shape. |
|---|---|
| Production Capacity | 70~1570kg/h Or 80~2000kg/h |
| Dimension | 1190*600/670/750*1360mm |
| Rated Voltage | 380V |
| Electromotor Power | 0.75+1.1KW |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Power Source | Electricity |
| Rated Frequency | 50HZ |
| Production Capacity | 70~1570kg/h Or 80~2000kg/h |
| Dimension | 1190*600/670/750*1360mm |
| Mechanical Size | 1810*2685*2480 Mm |
|---|---|
| Power | 3.5kw |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Quality | A+++ |
| Capacity | 32 Trays |