| Material | Machine Body Is Made Of Stainless Steel , Safe And Sanitary |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Belt | Imported Belt Drive, Efficient And Durable |
| Name | Potato |
| Capacity | 400KG/H |
| Capacity | 25L |
|---|---|
| Size | 470×920×1180 Mm |
| Power | 13.5 Kw |
| N.W | 135Kg |
| Name | Electro-thermal Pressure Fried Chicken Machine |
| Motor | National Standard Copper Wire Motor, Stable And Durable. |
|---|---|
| Name | Bowl Cutter |
| Belt | Belt Driving, Wear-resistant And Quiet. |
| Size | 800×700×950mm |
| N.W | 150KG |
| Capacity | 25L |
|---|---|
| Size | 500×1030×1180 Mm |
| Gas Consumption | About 0.48kg/h |
| Name | EGas Pressure Fried Chicken Machine |
| N.W | 160 KKg |
| Features | Each Layer Can Hold 2pcs Of GN1/1 Pan. |
|---|---|
| Condenser Type | Refrigerated Cabinet |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Temperature | 2℃~8℃ |
| Model Size | 660*780*2120mm |
| Deep Feezing | +90 Degrees To -18 Degrees/240 Minutes |
|---|---|
| N.W | 50KG |
| Fast Freezing | +90 To +3 Degrees/90 Minutes |
| Temperature | +3~-40℃ |
| Name | BLAST CHILLER& FREEZER CABINETS |
| Features | Front And Back Independent Temperature Control. |
|---|---|
| Product Name | Hot Dog Grill |
| Size | 660*490*540mm |
| Origin | China |
| Rollers | 5/7/9 |
| N.W | 265KG |
|---|---|
| Name | Ice Cream Machine |
| Temperature | -18~-22℃ |
| Refrigeraton | Fan Cooling |
| Size | 1270*700*1350mm |
| Capacity | 0.5KG/H |
|---|---|
| Volume | 7L |
| Belt | Imported Belt Drive, Efficient And Durable |
| Name | Cake Mixer |
| Power | 0.35KW |
| Capacity | 400KG/H |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Material | Machine Body Is Made Of Stainless Steel , Safe And Sanitary |
| Size | 720×530×930mm |
| Rotating Speed | 150min/r |