| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Power Source | Gas |
| Burner | With 2 Burners |
| Size | 400×900×850mm |
| Gas Connection | R1 3/4 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Power | GAS |
| N.W | 130KG |
| Name | Japanese Gas Arc Teppanyaki |
| Size | 1200*895*725mm |
| Name | Vegetable Cutter |
|---|---|
| Capacity | 1000KG/H |
| Power | 1.5kw |
| Material | Machine Body Is Made Of Stainless Steel , Safe And Sanitary |
| Size | 600×500×900mm |
| Note | Electric Heating, Mechanical Panel |
|---|---|
| Capacity | 16L |
| Name | Desktop Fried Chicken Stove |
| Power | 3 Kw |
| Size | 440×570×520 Mm |
| Power Source | Electricity |
|---|---|
| Safety Protection | Yes |
| Temperature Control | Digital |
| Volume | 80L |
| Size | Standard |
| Power | 2.85kw |
|---|---|
| Oven Internal Depth(mm) | 430 |
| Fan Power(kw) | 4.6(Separate Work) |
| Interior Tank Inlet Lengfh(W*Hmm | 550 |
| Oven Internal Height(mm) | 425 |
| Capacity | 25L |
|---|---|
| N.W | 135Kg |
| Power | 13.5 Kw |
| Name | Electro-thermal Pressure Fried Chicken Machine |
| Size | 470×920×1180 Mm |
| Note | Mechanical Panel With Oil Filter |
|---|---|
| Capacity | 25L |
| Name | EGas Pressure Fried Chicken Machine |
| Size | 500×1030×1180 Mm |
| N.W | 160 KKg |
| Temperature Control | Digital |
|---|---|
| Rod Speed | 220/160 R/min |
| Volume | 80L |
| Power Source | Electricity |
| Size | Standard |
| Features | Each Layer Can Hold 2pcs Of GN1/1 Pan. |
|---|---|
| Model Size | 660*780*2120mm |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Condenser Type | Refrigerated Cabinet |
| Temperature | 2℃~8℃ |