| Machinery Function | Pizza/bread |
|---|---|
| Power Source | Electric/Gas |
| Material | Stainless Steel |
| Power | 0.1kw |
| Voltage | 220V |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
|---|---|
| Power | 4.5kw |
| Power Source | Electric/Gas/Diesel |
| Application Place | Bakery Shop |
| Material | Stainless Steel |
| Outline Dimension | 1560*765*345 Mm |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Power | 8.5KW |
| Outline Dimension | 1560*765*345 Mm |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Power Source | Electric |
| Machinery Function | Pizza/bread |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Outline Dimension | 1550 *780*430 Mm |
|---|---|
| Application Place | Pizza Shop , Bakery Store |
| Gas Type | LPG ,LNG |
| Net Weight | 80KG |
| Temperature | 0-400°C |
| Power | 3kw |
|---|---|
| Function | Baking Pizza |
| Quality | A+++ |
| Application Place | Pizza Shop , Bakery Store |
| Voltage | 220-240V/50Hz- -60Hz |
| Function | Baking Pizza |
|---|---|
| Application Place | Pizza Shop , Bakery Store |
| Outline Dimension | 56X57X45cm |
| Temperature | 50~350°C |
| Power Source | Electric |
| Features | With Spray Function, Make Your Products Delicious. |
|---|---|
| Nomal Size | 710*910*1320 Mm |
| Tray Size | 400*600*20 Mm |
| Application Place | Restaurants, Bars, Drink Shops, Shops, Supermarkets, Convenience Stores, Etc. |
| Product Name | Computer Electric Hot Air Conv Ection Oven |
| Product Name | Combi Oven |
|---|---|
| Heating | Electricity |
| Power | 32.8KW |
| Nomal Size | 935*795*1800 Mm |
| Capacity Of Meals | 400-600 |
| Features | Families Or Small Bakeries That Have A Small Demand For Toasted Bread Can Choose A 4-slice/6-slice Toaster; Restaurants, Shops, Etc. That Have A Large Demand For Toasted Bread Can Choose A Chain Toaster. |
|---|---|
| Nomal Size | 370*420*390 Mm |
| Output | 300~500pcs/h |
| Voltage | 220-240V |
| Quality | A+++ |