| Temperature | 50~350°C |
|---|---|
| Power | 2.7KW |
| Outline Dimension | 56X57X45cm |
| Net Weight | 33KG |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Application Place | Pizza Shop , Bakery Store |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Outline Dimension | 56X57X45cm |
| Power Source | Electric |
| Power | 2.7KW |
| Features | You Can Not Only Follow The Set Dishes, But Also Prepare Dishes According To Your Own Needs (three-stage Nine-menu Function) To Ensure That Every Dish Is "the Same". |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Product Name | Combi Oven |
| Heating | Electricity |
| Nomal Size | 935*795*1800 Mm |
| Specification | 3, 5, 8, 10, 12, 16 Trays |
|---|---|
| Safety Protection | Yes |
| Temperature Control | Digital |
| Type | Gas Oven For Bakeries |
| Capacity | Large |
| Quality | A+++ |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Application Place | Bakery/coffee Shop/hotel/restaurant |
| Machinery Function | Pizza/bread |
| Power Source | Electric/Gas |
| Application Place | Bakery/coffee Shop/hotel/restaurant |
|---|---|
| Model | 1-layer 2 Tray |
| Machinery Function | Pizza/bread |
| Voltage | 220V |
| Material | Stainless Steel |
| Key Selling Points | High Productivity |
|---|---|
| Power | 4.5kw |
| Outline Dimension | 3000x2250x2450mm |
| Power Source | Electric/Gas/Diesel |
| Model | JYMX-64Q |
| Key Selling Points | High Productivity |
|---|---|
| Power Source | Electric/Gas/Diesel |
| Machinery Function | Pizza/bread |
| Quality | A+++ |
| Power | 4.5kw |
| Key Selling Points | High Productivity |
|---|---|
| Power | 2kw |
| Voltage | 220-240V/50Hz-60Hz |
| Material | Stainless Steel |
| Model | ZH-1M |
| Power Source | Electric |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Outline Dimension | 900*800*740 |
| Voltage | 220-240V/50Hz-60Hz |
| Machinery Function | Pizza/bread |