| Power | 9kW |
|---|---|
| Outline Dimension | 950×905×740mm |
| Quality | A+++ |
| Temperature | 0-500℃ |
| Application Place | Pizza Shop , Bakery Store |
| Temperature | 0-350℃ |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Voltage | ~220-240V |
| Function | Baking Pizza |
| Application Place | Pizza Shop , Bakery Store |
| Features | You Can Not Only Follow The Set Dishes, But Also Prepare Dishes According To Your Own Needs (three-stage Nine-menu Function) To Ensure That Every Dish Is "the Same". |
|---|---|
| Power | 32.8KW |
| Product Name | Combi Oven |
| Capacity | 20x1/1GN |
| Voltage | 380V |
| Features | Hot Air Circulation Inside The Oven, Good Baking Effect With Consistently Even.Advanced Electronic, Auto Timer, Auto Temperature System. |
|---|---|
| Power Source | Electricity Or Gas |
| Temperature Control | Digital |
| Product Name | Convection Oven |
| Safety Protection | Yes |
| Key Selling Points | High Productivity |
|---|---|
| Model | 1-layer 2 Tray |
| Machinery Function | Pizza/bread |
| Application Place | Bakery/coffee Shop/hotel/restaurant |
| Voltage | 220V |
| Model | JYMX-64Q |
|---|---|
| Power Source | Electric/Gas/Diesel |
| Application Place | Bakery Shop |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Power | 4.5kw |
| Model | ZH-1M |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Power | 2kw |
| Material | Stainless Steel |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Key Selling Points | High Productivity |
|---|---|
| Application Place | Bakery Shop/Restaurant/Hotel |
| Machinery Function | Pizza/bread |
| Voltage | ~220-240V 50HZ |
| Power Source | Electric |
| Power | 12KW |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Outline Dimension | 1440*1100*470 Mm |
| Capacity | 20” |
| Application Place | Bakery Shop/Restaurant/Hotel |
| Inner Size | 400*400*150mm* 2decks |
|---|---|
| Outline Dimension | 560*590*435mm |
| Power Source | Electric |
| Function | Baking Pizza |
| Voltage | 220-240V/50Hz- -60Hz |