| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Function | Baking Food |
| Control Panel | Digital Control Panel |
| Voltage | 220V-240V |
| Temp | 0-350℃ |
| Control Panel | Digital Control Panel |
|---|---|
| Voltage | 220V-240V |
| Material | Stainless Steel |
| Function | Cook The Noddle |
| Color | Silver |
| Type Gas | LPG/Natural Gas |
|---|---|
| N.W | 150KG |
| Material | SS304 |
| Name | Gas 6 Range Stove With Oven |
| Power | GAS |
| Capacity | 25L |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Control Panel | Mambrane Touch Control |
| Warranty | 1 Year |
| Function | Cook The Various Food |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Color | Black, White,Blue |
| Control Panel | Mechanical Control Panel |
| Capacity | 25L |
| Temp | 0-100℃ |
| Name | Stainless Steel Meat Grinder |
|---|---|
| Power | 2200W |
| Motor | National Standard Copper Wire Motor, Stable And Durable. |
| N.W | 150KG |
| Chain | Copper Turbine, Long-lasting And Durable |
| Features | The Refrigerator Adopts PE Overall Rotational Molding Process, Polyurethane Overall Foaming, High Density And Good Thermal Insulation Performance. |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Voltage | 220V |
| Maximum Outut | 22kg |
| Function | Making Ice Cubes |
| Dimensions | 1600*1500*1650(mm) |
|---|---|
| Capacity | 260Litres |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
| Barrel Size | φ840*450(mm) |
| Warranty | 1 Year |
| Gross Weight | 250kg |
|---|---|
| Net Weight | 230kg |
| Dimensions | 2815*1100*1065mm |
| Capacity | 16Trays |
| Power | 0.75kw |
| Features | Safety Protection Device, In Addition To The Emergency Switch Device, The Conveyor Will Automatically Stop If No One Takes The Bowl Or The Conveyor Belt Gets Stuck. |
|---|---|
| Efficiency | 5000-7000 Dishes/hour. [Seats: 1500] |
| Power | 6.7KW |
| Size | 5800*850*1950 |
| Name | Flight Type Dishwasher |