| Features | Low Noise And Not Easy To Wear |
|---|---|
| Power | 0.75KW |
| Feature | Easy Operation |
| Voltage | 220V/380V |
| Mechanical Size | 1300*665*1060mm |
| Features | Full Stainless Steel Structure, Easy Refilling And Hygiene. |
|---|---|
| Capacity | 2L/ 3L/ 5L/ 7L/ 10L/ 12L/ 15L/ 20L/ 25L/ 30L |
| Rated Power | 40W |
| Voltage | 110V~240V |
| Applicable Scene | Home, Canteen, Restaurant, Hotel, Etc. |
| Standard | CE |
|---|---|
| Product Name | Kitchen Baking Stirrer |
| Size | As Shown In The Product Picture |
| Function | Whipping, Stirring, Mixing (egg White, Cream, Batter, Etc.) |
| Compatibility | Suitable For Most Mixing Bowls/chef Machines |
| Product Name | Computer Electric Hot Air Conv Ection Oven |
|---|---|
| Trays Per Deck | 10p |
| Tray Size | 400*600*20 Mm |
| Temperature | 5~300℃ |
| Power | 12KW |
| Features | Precision Gear-driven Motor, More Powerful. |
|---|---|
| Voltagev | 240V |
| Origin | China |
| Volt | 220V |
| Product Name | Meat Grinder/Mincer |
| Machinery Function | Chocolate Melting Machine |
|---|---|
| Output Product Name | Melting And Tempering |
| Power Supply | Plug Powered |
| Dimension(l*w*h) | 440 X 605 X 840 Mm |
| Key Selling Points | Multifunctional |
| Features | Available In Various Colors. |
|---|---|
| Standard Features | Air Cooling |
| Quality | A+++ |
| Outline Dimension | 120*88*123 Cm |
| Product Name | Ice Cream Display Cabinet |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Voltage | LPG |
| After-sales Service Provided | No Overseas Service Provided |
| Power Source | Gas |
| Usage | Pizza |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Voltage | LPG |
| After-sales Service Provided | No Overseas Service Provided |
| Power Source | Gas |
| Usage | Pizza |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Voltage | LPG |
| After-sales Service Provided | No Overseas Service Provided |
| Usage | Pizza |
| Type | Deck Baking Oven,Food Baking Oven |