| Net Weight | 80KG |
|---|---|
| Power Source | Gas |
| Application Place | Pizza Shop , Bakery Store |
| Outline Dimension | 1550 *780*430 Mm |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Features | Strict Compliance With Hygienic & Safe Standard,CE Cevtificate. |
|---|---|
| Dimension | 460*240*450mm |
| Rated Power | 900W |
| Voltage | 110V~240V |
| Power Source | Electric |
| Features | Precision Gear-driven Motor, More Powerful. |
|---|---|
| Origin | China |
| Applicable Scene | Hotels, Restaurants, Canteens, Etc. |
| Volt | 220V |
| Material | 202 Stainless Steel |
| Features | Precision Gear-driven Motor, More Powerful. |
|---|---|
| Material | 202 Stainless Steel |
| Volt | 220V |
| Product Name | Meat Grinder/Mincer |
| Voltagev | 240V |
| Power Source | Electric |
|---|---|
| Voltage | ~3N-380V/220-240V |
| Function | Baking Pizza |
| Application Place | Pizza Shop , Bakery Store |
| Stone Size | 330×660×4Pcs |
| Model | GL-B5 |
|---|---|
| Bowl Capacity | 5L |
| Dough Weight | 0.5-0.8Kg |
| Power | 300W |
| Weight | 12.2Kg |
| Application Fields | Bakery |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Selling Units | Single Item |
| Single Package Size | 115X80X103 Cm |
| Single Gross Weight | 180kg |
| Features | Stainless Steel Has High Temperature Resistance, Corrosion Resistance And Low Temperature Resistance. During Long-term Use, It Will Not Become Cold Or Hot-corrosion, And Its Service Life Will Be Longer. |
|---|---|
| Power | 12KW |
| Origin | China |
| Type | Charcoal Roast Duck Oven; Gas Roast Duck Oven; Gas Carbon Roast Duck Oven; Electric Roast Duck Oven |
| Product Name | Rost Duck Furnace |
| Capacity | 1000KG/H |
|---|---|
| Size | 600×500×900mm |
| Power | 1.5kw |
| Belt | Imported Belt Drive, Efficient And Durable |
| Material | Machine Body Is Made Of Stainless Steel , Safe And Sanitary |
| Capacity | 25L |
|---|---|
| Power | 13.5 Kw |
| Note | Mechanical Panel With Oil Filter |
| Size | 470×920×1180 Mm |
| N.W | 135Kg |