| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Capactiy | 50kg |
| Power | 10kw |
| Color | Silver |
| Frequency | 50hz/60hz |
| Features | With Spray Function, Make Your Products Delicious. |
|---|---|
| Power | 12KW |
| Trays Per Deck | 10p |
| Tray Size | 400*600*20 Mm |
| Quality | A+++ |
| Belt | Imported Belt Drive, Efficient And Durable |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Capacity | 1000KG/H |
| Size | 600×500×900mm |
| Name | Vegetable Cutter |
| Outline Dimension | 3000x2250x2450mm |
|---|---|
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
| Machinery Function | Pizza/bread |
| Quality | A+++ |
| Application Place | Bakery Shop |
| Outline Dimension | 1550 *780*430 Mm |
|---|---|
| Application Place | Pizza Shop , Bakery Store |
| Gas Type | LPG ,LNG |
| Net Weight | 80KG |
| Temperature | 0-400°C |
| Power | 9kW |
|---|---|
| Net Weight | 115KG |
| Power Source | Electric |
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Quality | A+++ |
| Features | The Refrigerator Adopts PE Overall Rotational Molding Process, Polyurethane Overall Foaming, High Density And Good Thermal Insulation Performance. |
|---|---|
| Condenserunit | Air/water |
| Quality | A+++ |
| Maximum Outut | 22kg |
| Power | 280W |
| Features | The Conveyor Pizza Oven Adopts An Efficient Heating System And Heat Preservation Design To Minimize Energy Waste And Heat Loss. |
|---|---|
| Applicable Scene | Suitable For Pizza Chains, Fast Food Restaurants And Restaurants, Bakery Workshops, Etc. |
| Product Name | Conveyor Pizza Oven |
| Usage | It Can Use To Bake Pizza, Egg Tarts, Chicken Wings, Sausages, Etc. |
| Power Source | Electricity Or Gas |
| Refrigerant | 16-18L/H |
|---|---|
| Voltage | 220V 50/60HZ |
| Material | Food Grade Stainless Steel Tanks |
| Power Source | Electric |
| Base | Stainless Steel |
| Power Source | Electric |
|---|---|
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Outline Dimension | 560×570×440mm |
| Stone Size | 400×400mm×2Pcs |
| Quality | A+++ |