| Outline Dimension | 1280*1000*1440 Mm |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Capacity | 6 Trays |
| Tray Size | 40*60cm |
| Power Source | Electric |
| Features | With Spray Function, Make Your Products Delicious. |
|---|---|
| Application Place | Restaurants, Bars, Drink Shops, Shops, Supermarkets, Convenience Stores, Etc. |
| Power Source | Electric |
| Trays Per Deck | 10p |
| Nomal Size | 710*910*1320 Mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Function | Roasting And Steaming |
| Color | Silver |
| Voltage | 220V-240V |
| Temp | 25-250℃ |
| Name | Pizza Oven |
|---|---|
| Control Panel | Mechanical Control Panel |
| Function | Baking Pizza |
| Color | Silver |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Cake Mixer |
|---|---|
| Belt | Imported Belt Drive, Efficient And Durable |
| N.W | 14KG |
| Power | 0.35KW |
| Capacity | 0.5KG/H |
| Capacity | 16L |
|---|---|
| Power | 3 Kw |
| Name | Desktop Fried Chicken Stove |
| Note | Electric Heating, Mechanical Panel |
| Size | 440×570×520 Mm |
| Voltage | 220V-240V |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Net Weight | 14.8kg |
| Name | Popcorn Machine |
| Overall Dimension | 550x410x680mm |
| Features | Come In Various Sizes, Including Compact Options, Making Them Suitable For Kitchens With Limited Counter Space. |
|---|---|
| Nomal Size | 345*300*180 Mm |
| Voltage | 220-240V/50-60HZ |
| Product Name | Electric Quail Egg Grill |
| Power Source | Electric |
| Features | Come With Adjustable Temperature Controls, Allowing You To Achieve The Desired Level Of Crispness Or Browning For Your Waffles. |
|---|---|
| Product Name | Electric Fish Shaped Waffle Machine |
| Nomal Size | 400*570*250 Mm |
| Voltage | 220-240V/50-60HZ |
| Quality | A+++ |
| Control Panel | Digital Control Panel |
|---|---|
| Voltage | 220V-240V |
| Material | Iron |
| Name | Lava Rock Grill |
| Warranty | 1 Year |