| Features | Safety Protection Device, In Addition To The Emergency Switch Device, The Conveyor Will Automatically Stop If No One Takes The Bowl Or The Conveyor Belt Gets Stuck. |
|---|---|
| Material | Stainless Steel SS304 |
| Size | 5800*850*1950 |
| Power | 6.7KW |
| Efficiency | 5000-7000 Dishes/hour. [Seats: 1500] |
| Features | Come With Adjustable Temperature Controls, Allowing You To Achieve The Desired Level Of Crispness Or Browning For Your Waffles. |
|---|---|
| Nomal Size | 400*570*250 Mm |
| Voltage | 220-240V/50-60HZ |
| Quality | A+++ |
| Power | 1.6KW |
| Temp | 25-250℃ |
|---|---|
| Layer Height | 67mm |
| Voltage | 220V-240V |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver |
| Product Name | Microwave Oven |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220V |
| Control Panel | Mambrane Touch Control |
| Function | Cook The Various Food |
| Features | In Order To Facilitate Customers To Choose Food, The Warming Showcase Adopts Transparent Glass Door Design, So That Customers Can Clearly See The Type And Quantity Of Food In The Insulation Cabinet. This Design Not Only Enhances The Image Of The Restaurant |
|---|---|
| N.W | 40Kg |
| Power | 1.8KW |
| Application Scenario | The Warming Showcase Are Widely Used In All Kinds Of Dining Places, Such As Fast Food Restaurants, Snack Bars, Coffee Shops, Hotel Restaurants, Etc. It Can Help Businesses Better Maintain The Temperature And Taste Of Food, Improve Customer Satisfaction And |
| Size | 800*480*635 Mm |
| Barrel Size | φ840*450(mm) |
|---|---|
| Power | 11.2kw |
| Function | For Dough Mixing |
| Warranty | 1 Year |
| Dimensions | 1600*1500*1650(mm) |
| Size | 860*800*585mm |
|---|---|
| Volume | 6 Trays |
| Oven Internal Height(mm) | 425 |
| Suface Fire(°C) | 300 |
| Interior Tank Inlet Lengfh(W*Hmm | 550 |
| Name | Combi Steam Oven |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver |
| Layer Height | 67mm |
| Function | Roasting And Steaming |
| Voltage | 220V-240V |
|---|---|
| Control Panel | Digital Control Panel |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Convention Oven |
| Function | Baking Food |
| Control Panel | Digital Control Panel |
|---|---|
| Material | Iron |
| Warranty | 1 Year |
| Temp | 500 To 700 Degrees |
| Color | Silver And White |