| Product Name | Convention Oven |
|---|---|
| Function | Cook The Various Food |
| Capacity | 35L |
| Temp | 0-200℃ |
| Voltage | 220V |
| Control Panel | Mambrane Touch Control |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 25L |
| Function | Cook The Various Food |
| Name | Japanese Gas Arc Teppanyaki |
|---|---|
| Material | SS304 |
| N.W | 130KG |
| Size | 1200*895*725mm |
| Power | GAS |
| Features | The Refrigerator Adopts PE Overall Rotational Molding Process, Polyurethane Overall Foaming, High Density And Good Thermal Insulation Performance. |
|---|---|
| Function | Making Ice Cubes |
| Outline Dimension | 500*450*800 Mm |
| Application Place | Restaurants, Bars, Drink Shops, Shops, Supermarkets, Convenience Stores, Etc. |
| Quality | A+++ |
| Outline Dimension | 120*88*123 Cm |
|---|---|
| Standard Features | Air Cooling |
| Temperature | -16~20℃ |
| Power Source | Electric |
| Power | 700W |
| Function | Baking Pizza |
|---|---|
| Temp | 50-300℃ |
| Color | Silver |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Pizza Oven |
| Control Panel | Mechanical Control Panel |
|---|---|
| Function | Baking Pizza |
| Voltage | 220V-240V |
| Temp | 50-300℃ |
| Color | Silver |
| Capacity | 25L |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Temp | 0-100℃ |
| Product Name | Rice Cooker |
| Material | Iron |
| Rotating Speed | 150min/r |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| N.W | 80KG |
| Name | Potato |
| Belt | Imported Belt Drive, Efficient And Durable |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Application Place | Bakery Shop/Restaurant/Hotel |
| Power Source | Electric |
| Machinery Function | Pizza/bread |
| Power | 1.1kw |