| Features | Easy Refilling And Hygiene |
|---|---|
| Usage | Commercial/Industrial |
| Voltagev | 110~240V |
| Volume | 3L/ 5L/ 8L/ 10L/ 15L/ 20L/ 25L/ 30L |
| Type | Electric, Manual, Vertical, Horizontal |
| Features | Precision Gear-driven Motor, More Powerful. |
|---|---|
| Origin | China |
| Voltagev | 240V |
| Applicable Scene | Hotels, Restaurants, Canteens, Etc. |
| Product Name | Meat Grinder/Mincer |
| Features | Slicing Meat On-demand Ensures That The Slices Are Fresh And Maintain Their Quality For Longer Periods. By Slicing Meats As Needed, You Can Preserve Their Flavor, Texture, And Moisture, Resulting In Superior Taste And Overall Dining Experience. |
|---|---|
| Product Name | Meat Slicer |
| Material | 202 Stainless Steel |
| Voltagev | 240V |
| Volt | 220V |
| Voltage | 220V-240V |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Power | 1.5KW |
| Overall Dimension | 550x410x680mm |
| Net Weight | 14.8kg |
| Features | Intelligent Heating Tube, Which Is Made Of Reduced Firewood Rice, And Fully Absorbs Water During Cooking. |
|---|---|
| Scenes To Be Used | Hotels, School Canteens, Chinese Restaurants And Other Places That Require A Large Amount Of Rice. |
| Name | Rice Steam Cars |
| Specification | Single Door 6 Trays, 8 Trays, 10 Trays, 12 Trays; Double Door 24 Trays |
| Remarks | 40kg/55min |
| Features | Precision Gear-driven Motor, More Powerful. |
|---|---|
| Origin | China |
| Voltagev | 240V |
| Product Name | Meat Grinder/Mincer |
| Applicable Scene | Hotels, Restaurants, Canteens, Etc. |
| Tem Name | Gas Fryer |
|---|---|
| Type | Gas Cooker |
| Gas Connection | R1 3/4 |
| Voltage | 220V |
| Weight | 30kg |
| Power | 2.6KW |
|---|---|
| Tray | 13 |
| Voltage | 50Hz~220V |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Quality | A+++ |
| Features | The Refrigerator Adopts PE Overall Rotational Molding Process, Polyurethane Overall Foaming, High Density And Good Thermal Insulation Performance. |
|---|---|
| Power | 280W |
| Ice Shape | Square Ice |
| Voltage | 220V |
| Quality | A+++ |
| Net Weight | 5.5kg |
|---|---|
| Gross Weight | 6.5kg |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Gas Pellet Grill |
| Gas/Pa | LPG /2800Pa |