| Features | Precision Gear-driven Motor, More Powerful. |
|---|---|
| Voltagev | 240V |
| Volt | 220V |
| Material | 202 Stainless Steel |
| Applicable Scene | Hotels, Restaurants, Canteens, Etc. |
| Features | Non-stick Surface, Not Easy To Scratch |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Power | 0.75KW |
| Mechanical Size | 970*815*1580mm |
| Feature | Easy Operation |
| Features | Knob-type Adjustment, Simple And Easy To Understand; Customizable Large Glass Version |
|---|---|
| Voltage | 50Hz~220V |
| Power Source | Electric |
| Application Place | Bakery Shop/Restaurant/Hotel |
| Outline Dimension | 500*700*1610mm |
| Tray | 1 |
|---|---|
| Function | Insulating And Displaying Cakes |
| Voltage | 110V~60HZ/220V~50HZ |
| Outline Dimension | 1200*535*880mm |
| Base | Marble/Stainless Steel |
| Temperature | 5~300℃ |
|---|---|
| Application Place | Restaurants, Bars, Drink Shops, Shops, Supermarkets, Convenience Stores, Etc. |
| Power | 12KW |
| Voltage | 220V/3N~380V |
| Trays Per Deck | 10p |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Voltage | 220V-240V |
| Control Panel | Digital Control Panel |
| Name | Convention Oven |
| Color | Silver |
| Temp | 0-350℃ |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Control Panel | Digital Control Panel |
| Color | Silver |
| Temp | 0-200℃ |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Name | Pasta Cooker |
| Color | Silver |
| Function | Cook The Noddle |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Control Panel | Digital Control Panel |
| Capacity | 35L |
| Product Name | Convention Oven |
| Voltage | 220V |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Material | Stainless Steel |
| Control Panel | Digital Control Panel |
| Temp | 0-200℃ |