| Material | Iron |
|---|---|
| Capacity | 25L |
| Control Panel | Mechanical Control Panel |
| Product Name | Rice Cooker |
| Warranty | 1 Year |
| Features | In Order To Facilitate Customers To Choose Food, The Warming Showcase Adopts Transparent Glass Door Design, So That Customers Can Clearly See The Type And Quantity Of Food In The Insulation Cabinet. This Design Not Only Enhances The Image Of The Restaurant |
|---|---|
| Size | 800*480*635 Mm |
| Application Scenario | The Warming Showcase Are Widely Used In All Kinds Of Dining Places, Such As Fast Food Restaurants, Snack Bars, Coffee Shops, Hotel Restaurants, Etc. It Can Help Businesses Better Maintain The Temperature And Taste Of Food, Improve Customer Satisfaction And |
| Power | 1.8KW |
| N.W | 40Kg |
| Tem Name | Gas Stove |
|---|---|
| Machinery Fuction | For Soup |
| Type | Gas Cooker |
| Burner | With 4 Burners |
| Power Source | Gas |
| Net Weight | 485g |
|---|---|
| Tray Size | 40*60cm |
| Power | 0.3KW |
| Function | For Bakery , For Food Like Bread , Egg Tart , French Bread , Mooncake And So On |
| Power Source | Gas |
| Name | Pizza Oven |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220V-240V |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Temp | 0-200℃ |
| Color | Black, White |
| Material | Stainless Steel |
| Function | Cook The Various Food |
| Temp | 0-100℃ |
|---|---|
| Material | Iron |
| Product Name | Rice Cooker |
| Control Panel | Mechanical Control Panel |
| Voltage | 220V |
| Name | Stainless Steel Meat Grinder |
|---|---|
| Capacity | 320kg/h |
| Power | 2200W |
| N.W | 150KG |
| Motor | National Standard Copper Wire Motor, Stable And Durable. |
| Features | In Order To Facilitate Customers To Choose Food, The Warming Showcase Adopts Transparent Glass Door Design, So That Customers Can Clearly See The Type And Quantity Of Food In The Insulation Cabinet. This Design Not Only Enhances The Image Of The Restaurant |
|---|---|
| Product Name | Warming Showcase |
| Application Scenario | The Warming Showcase Are Widely Used In All Kinds Of Dining Places, Such As Fast Food Restaurants, Snack Bars, Coffee Shops, Hotel Restaurants, Etc. It Can Help Businesses Better Maintain The Temperature And Taste Of Food, Improve Customer Satisfaction And |
| Size | 800*480*635 Mm |
| N.W | 40Kg |
| Key Selling Points | High Productivity |
|---|---|
| Model | 1-layer 2 Tray |
| Machinery Function | Pizza/bread |
| Application Place | Bakery/coffee Shop/hotel/restaurant |
| Voltage | 220V |